LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: more
mr: आणखी

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: ID
mr: आय डी

en: Error
mr: तृटी

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Days
mr: दिवस

en: Route
mr: मार्ग

en: Sequence
mr: अनुक्रम

en: Direction
mr: दिशा
