LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha5) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: more
my: ပို၍

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Error
my: အမှား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Hour
my: နာရီ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
