LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Sequence
or: ଅନୁକ୍ରମ

en: Direction
or: ଦିଗ
