LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Type
pl: Typ

en: more
pl: więcej

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Overview
pl: Przegląd

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Error
pl: Błąd

en: All
pl: Wszystko

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Area
pl: Obszar

en: Page
pl: Strona

en: Location
pl: Położenie

en: Success
pl: Sukces

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Desc
pl: Malejąco

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Destination
pl: Cel

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Street
pl: Ulica

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Days
pl: Dni

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Services
pl: Serwisy

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: and
pl: i

en: Route
pl: Trasa

en: Sequence
pl: Sekwencja

en: Direction
pl: Kierunek

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Data source
pl: Źródło danych

en: Import now
pl: Importuj

en: Asc
pl: Rosnąco
