LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: more
ps: نور

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: ID
ps: پېژند

en: Attachment
ps: نښل

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Area
ps: ځای

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Hour
ps: ګړی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: and
ps: او

en: - All -
ps: - ټول -
