LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: more
ro: mai multe

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Attachment
ro: Anexă

en: Error
ro: Eroare

en: All
ro: Toate

en: Area
ro: Zonă

en: Page
ro: Pagina

en: Location
ro: Locația

en: Success
ro: Succes

en: Desc
ro: Descendent

en: End
ro: Sfârşit

en: Destination
ro: Destinație

en: Duration
ro: Durată

en: Street
ro: Strada

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Display label
ro: Etichetă de afișare

en: Apply
ro: Aplică

en: Services
ro: Servicii

en: Offset
ro: Decalaj

en: and
ro: și

en: Route
ro: Rută

en: Sequence
ro: Secvență

en: Direction
ro: Direcție

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
