LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: more
sk: viac

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Overview
sk: Prehľad

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Schedule
sk: Plán

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Attachment
sk: Príloha

en: Error
sk: Chyba

en: All
sk: Všetky

en: Area
sk: Oblasť

en: Page
sk: Strana

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Success
sk: Úspech

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Operator
sk: Operátor

en: Duration
sk: Trvanie

en: Street
sk: Ulica

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Days
sk: Dni

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis

en: Locality
sk: Lokalita

en: Apply
sk: Použiť

en: Services
sk: Služby

en: Offset
sk: Ofset

en: and
sk: a

en: Route
sk: Cesta

en: Sequence
sk: Sekvencia

en: Direction
sk: Smer

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
