LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (36 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: more
ta: மேலும்

en: Homepage
ta: வலைமனை

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: Error
ta: பிழை

en: All
ta: எல்லா

en: Area
ta: பரப்பு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Hour
ta: மணி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: and
ta: மற்றும்

en: Route
ta: வழி

en: Sequence
ta: வரிசை

en: Direction
ta: திசை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
