LocalGov Bus Data (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Homepage
th: หน้าหลัก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Error
th: ผิดพลาด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Street
th: ถนน

en: and
th: และ

en: Route
th: เส้นทาง

en: Sequence
th: ลำดับ

en: Direction
th: คำอธิบาย
