LocalGov Consultations (1.1.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Email address
gd: Seòladh puist-d

en: Closed
gd: Dùinte

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Default
gd: Bun-roghainn

en: All
gd: Na h-uile

en: Custom
gd: Gnàthaichte

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
