LocalGov Consultations (1.1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Custom
sq: E personalizuar
