LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Node
ast: Noyu

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Location
ast: Llugar

en: active
ast: activu
