LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Node
az: Material

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Location
az: Məkan

en: active
az: aktiv

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Keyword
az: Açar söz

en: Offset
az: Ofset

en: Steps
az: Addımlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Alternative text
az: Alternativ mətn
