LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Email address
be: Email адрас

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: On
be: На

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Node
be: Вузел

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: active
be: актыўны

en: Banner
be: Банэр

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць
