LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: On
bg: Включи

en: Categories
bg: Категории

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Category
bg: Категория

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Node
bg: Материал

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Location
bg: Местоположение

en: active
bg: активен

en: Apply
bg: Търси
