LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Email address
cs: E-mail

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: On
cs: Zapnuto

en: Categories
cs: Kategorie

en: Date
cs: Datum

en: Category
cs: Kategorie

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Node
cs: Uzly

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Location
cs: Místo

en: active
cs: aktivní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Complete
cs: Dokončit

en: Apply
cs: Použít

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Asc
cs: Vzestupně
