LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: On
da: Tilsluttet

en: Categories
da: Kategorier

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Category
da: Kategori

en: Default
da: Standard

en: Summary
da: Resumé

en: Node
da: Indholdselement

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Location
da: Lokation

en: active
da: aktiv

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Documents
da: Dokumenter

en: Complete
da: Komplet

en: Webform
da: Webformular

en: Apply
da: Udfør

en: Timeline
da: Tidslinje

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Offset
da: Forskydning

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Banner image
da: Banner billede

en: Steps
da: Trin

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Alternative text
da: Alternativ tekst

en: Asc
da: Stigende
