LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།
