LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: On
el: Ανοικτό

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Node
el: Κόμβος

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: active
el: ενεργός

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
