LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: On
et: Sees

en: Categories
et: Kategooriad

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Node
et: Postitus

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Location
et: Asukoht

en: active
et: aktiivne

en: Desc
et: Kahanev

en: Banner
et: Bänner

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Department
et: Osakond

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Offset
et: Nihe

en: Banner image
et: Bänneripilt

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Asc
et: Kasvav
