LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Node
eu: Nodoa

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Location
eu: Kokalekua

en: active
eu: aktiboa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Complete
eu: Eginda

en: Apply
eu: Ezarri

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
