LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: On
fa: روشن

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Category
fa: دسته بندی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Node
fa: محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Location
fa: مکان

en: active
fa: فعال

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Documents
fa: اسناد

en: Complete
fa: کامل

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Apply
fa: تایید

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
