LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: On
fi: Käytössä

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Category
fi: Kategoria

en: Default
fi: Oletus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Location
fi: Sijainti

en: active
fi: aktiivinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Complete
fi: Valmis

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Apply
fi: Käytä

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Banner image
fi: Bannerikuva

en: Steps
fi: Vaiheet

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Alternative text
fi: Vaihtoehtoinen teksti
