LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Node
gu: નોડ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: active
gu: સક્રિય

en: Apply
gu: લાગુ કરો
