LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: On
he: פעיל

en: Categories
he: קטגוריות

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: קטגוריה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: active
he: פעיל

en: Desc
he: יורד

en: Banner
he: באנר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Department
he: מחלקה

en: Documents
he: מסמכים

en: Complete
he: השלמה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Offset
he: היסט

en: Steps
he: צעדים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Alternative text
he: כיתוב חילופי

en: Asc
he: סדר עולה
