LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: On
hr: Uključi

en: Categories
hr: Kategorije

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Category
hr: Kategorija

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Page
hr: Stranica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Location
hr: Lokacija

en: active
hr: aktivan

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
