LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: active
hy: ակտիվ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
