LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Email address
is: Netfang

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: On
is: Virkjað

en: Categories
is: Flokkar

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Category
is: Flokkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: Node
is: Nóða

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Location
is: Staðsetning

en: active
is: virkur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Department
is: Deild

en: Complete
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
