LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Categories
jv: Kategori

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Category
jv: Kategori

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Page
jv: Kācā

en: Custom
jv: Kostum

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
