LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: On
ka: ჩართვა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Date
ka: თარიღი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: active
ka: აქტიური

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
