LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Email address
kk: Email адресі

en: Categories
kk: Категория

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: Default
kk: Стандартты

en: Node
kk: Түйін

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Location
kk: Орналасуы

en: active
kk: белсенді
