LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
