LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Category
ku: پۆل

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Node
ku: گرێ

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Location
ku: شوێن

en: active
ku: چالاکە
