LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: On
lv: Aktīvs

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Node
lv: Mezgls

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: active
lv: aktīvs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Banner
lv: Baneris

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Steps
lv: Soļi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts
