LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Node
mg: Fehy
