LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Unsubscribe
ml: അൺസബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: On
ml: ഓൺ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Node
ml: നോഡ്
