LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Node
mn: Зангилаа

en: Page
mn: Хуудас

en: Location
mn: Байрлал
