LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: On
mr: वर

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: वर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Node
mr: शाखा

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
