LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Email address
ms: Alamat e-mel

en: Categories
ms: Kategori

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: Category
ms: Kategori

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Node
ms: Nod

en: Page
ms: Halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Custom
ms: Tersuai

en: Location
ms: Lokasi

en: active
ms: aktif

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
