LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
