LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: On
ne: माथि

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Node
ne: नोड

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Location
ne: स्थान

en: active
ne: सक्रिय

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
