LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: On
nl: Aan

en: Categories
nl: Categorieën

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Location
nl: Locatie

en: active
nl: actief

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Department
nl: Afdeling

en: Documents
nl: Documenten

en: Complete
nl: Voltooid

en: Webform
nl: Formulier

en: Apply
nl: Toepassen

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Banner image
nl: Banner-afbeelding

en: Steps
nl: Stappen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: complete
nl: volledig

en: Asc
nl: Oplopend

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
