LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Location
nn: Stad

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
