LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (40 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: On
ru: Вкл

en: Categories
ru: Категории

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Category
ru: Категория

en: Default
ru: По умолчанию

en: Summary
ru: Сводка

en: Node
ru: Материал

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Custom
ru: Собственная

en: Location
ru: Место

en: active
ru: активно

en: Desc
ru: По убыванию

en: Banner
ru: Баннер

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Department
ru: Департамент

en: Documents
ru: Документы

en: Complete
ru: Завершён

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Apply
ru: Применить

en: Timeline
ru: График времени

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Offset
ru: Пропустить

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Banner image
ru: Изображение Баннера

en: Steps
ru: Шаги

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Alternative text
ru: Альтернативный текст

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Teaser Text
ru: Текст анонса
