LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Date
se: Dáhton

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Complete
se: Gárvvis
