LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: On
sk: Zapnúť

en: Categories
sk: Kategórie

en: Date
sk: Dátum

en: Category
sk: Kategória

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Node
sk: Uzol

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: active
sk: aktívny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Webform
sk: Webformulár

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
