LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Email address
sl: E-naslov

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Categories
sl: Kategorije

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Node
sl: Vozlišče

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Location
sl: Mesto

en: active
sl: aktiven
