LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: active
sq: aktiv
