LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Categories
sr: Категорије

en: Date
sr: Датум

en: Default
sr: Подразумевано

en: active
sr: активан

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина
