LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Email address
sv: E-postadress

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: On
sv: På

en: Categories
sv: Kategorier

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Node
sv: Nod

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Location
sv: Plats

en: active
sv: aktiv

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Department
sv: Avdelning

en: Documents
sv: Dokument

en: Complete
sv: Slutförd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Apply
sv: Applicera

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Offset
sv: Kompensera

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Steps
sv: Steg

en: Contact Name
sv: Kontakt namn

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: Asc
sv: Stigande

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
